ana ana

    
   
   
3B İnşaat
Endüstriyel Filtre ÇözümleriDonaldson
Türkiye Yetkili Servisi
3B İNŞAAT TAAHHÜT TESİSAT LTD.

3B İnşaat endüstriyel havalandırma, endüstriyel toz toplama, duman emme ve filitrasyon konularında, proje, imalat, periyodik bakım ve montaj ile ilgili faaliyet gösteren bir firma olarak, çevre ve insan sağlığına duyarlı hizmet vermektedir.

Uygulamalarımız toz toplama üniteleri olan Patlaçlı (Jet-Pulse) Filtreler, Radyal tip endüstriyel fanlar, siklonlar, plazma-lazer kesim filtreleri, yağ buharı filtreleri, Kaynak dumanı emme, taşlama, kumlama, zımparalama, polisaj, plazma-lazer kesim, dökümhane, çimento, seramik, elektrostatik toz boya, elektrostatik toz emaye, lastik, otomotiv, cam, alçı, kömür, maden, kauçuk, kağıt, tersane, gıda, ilaç, kimya, pano odası tozsuzlaştırma gibi uygulama alanları bulunmaktadır.

Donaldson toz toplama filitrelerinin Montajı ve bakımları için yetkilidir.

Yangın tesisatı, gazlı söndürme sistemi, basınçlı hava tesisatı ve mekanik tesisat montajı da 3B İnşaatın faaliyet alanları içindedir.

Vizyonumuz

Endüstriyel filtreleme alanında sektörümüzün önde gelen firmalarından biri olmayı amaçlıyoruz. Uzman kadromuzla toz ve yağ arıtma sorunlarınıza etkili ve ekonomik çözümler geliştirmeye hazırız.

Sağlıklı çevre ve sağlıklı iş ortamı konuları giderek önem kazanıyor. İleri teknoloji ürünü toz toplama ve yağ buharı filtreleme ünitelerimizi kullanarak çalışanlarınızın sağlığını, çalışma ortamınızın temizliğini ve doğal çevrenizi koruyabilirsiniz. Çalışma ortamınızın temiz olması üretim kalitenizi ve müşterilerinizin memnuniyetini arttıracak, çevre koruma mevzuatına uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Telefon:(0216) 314 5335      Fax: (0216) 314 5334
E-mail: info@3binsaat.com
Ofis: Bulgurlu Mh. İzzettin Bey Cd. Dilek Sit. B-Blok D: 2 Ümraniye/ İSTANBUL
Fabrika: Y.Dudullu mah. İmes San. Sit. B Bl. 207. sk. No:5 Ümraniye/ İSTANBUL
© 2014 3B İnşaat AŞ       Tasarım: D.Akkurt, http://www.ak-kurt.com